کد مطلب: 143323
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: یگان‌های ویژه با تدبیر و درایت توانستند صف مردم از اغتشاشگران را جدا کنند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان‌های ویژه ناجا گفت: ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی فرماندهان در توجه آموزش نیروها را می‌توان در جریان حوادث آبان ماه سال جاری مشاهده کرد که  نیروها چگونه توانستند با تدبیر نقشه‌های شوم دشمنان نظام را نقش بر آب کنند. با توجه به اشراف اطلاعاتی و پیشرفت در امر آموزش توانستیم اشرار و طراحان اتفاقات اخیر را که همگی دست‌پرورده سلطنت طلبان و منافقین بودند را شناسایی و دستگیر کنیم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: فرماندهان و کارکنان این یگان در تمامی ماموریت‌ها با مدنظر قرار دادن رضای خداوند و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با اقتدار ظاهر می‌شوند و اجازه نمی‌دهند خط قرمز نیروی انتظامی که همان امنیت جان، مال و ناموس مردم است مورد خدشه قرار گیرد.

 کرمی با اشاره به حوادث اخیر اظهارکرد: کارکنان یگان‌های ویژه با تدبیر و درایت توانستند صف مردم را از اغتشاشگران تفکیک کنند و این می‌رساند که باید آموزش‌های علمی، بصیرتی، آمادگی جسمانی وعملیاتی کارکنان به روز شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در پایان ضمن زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهید" رضا صیادی" گفت: فرماندهان و کارکنان با الگو قرار دادن راه و روش شهدای عزیز نباید اجازه دهند تا ذره‌ای از اقتدار و امنیت این کشور مورد هجمه دشمنان قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا