کد مطلب: 144017
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷
سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ جوان با ۲۱ فقره سرقت خبر داد و گفت: سارقان قصد خود را از سرقت، تامین هزینه خوشگذرانی اظهار کردند. 
 
به گزارش ایران خبر،  ب گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوست علی جلیلیانگفت: با وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در شامگاه های چند روز اخیر در محدوده کلانتری ۱۱۷ جوادیه مشخص شد که سارقان ۲ موتورسوار جوان بوده و با استفاده از تاریکی هوا سرقت هایشان انجام می دهند.

وی عنوان داشت: برای شناسایی سارقان، تعداد گشت زنی های هدفمند در محدوده کلانتری جوادیه افزایش یافت تا اینکه ساعت ۰۱:۴۵ بامداد امروز ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان شوش به ۲ موتور سوار جوان برخورد کردند که پلاک انتظامی موتورسیکلشان ناخوانا بود.

سرکلانتر هفتم عنوان کرد: عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز شد و مأموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند هر ۲ موتورسوار را دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهمان ۵ دستگاه گوشی سرقتی و یک گردنبند طلا و تعدادی کارت عابر بانک مربوط به سایر اشخاص کشف کنند.

وی تصریح کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری جوادیه به ۲۱ فقره سرقت تلفم همراه با همکاری یکدیگر اعتراف و انگیزه خود را از سرقت ها تامین هزینه خوشگذرانی اعلام کردند. 

جلیلیان عنوان کرد: شناسایی مال باختگان و کشف سایر جرائم مشابه در دستور کار قرار دارد.

منبع : خبرگزاری مهر