کد مطلب: 144034
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
اهواز - جوانان خوزستانی با شعارهای حماسی خود خواستار اعزام به عراق و گرفتن انتقام خون سردار قاسم سلیمانی از آمریکا شدند.
 

به گزارش ایران خبر، حضور جوانان در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی بسیار باشکوه است و در میان جمعیت آنها بیشترین شور را دارند.

جوانان خوزستان از مسئولان نظام خواستند که آنها را به کشور عراق اعزام کنند تا انتقام خون سردار شهید قاسم سلیمانی را از آمریکا بگیرند.

با وجود اینکه اعلام شده بود که مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ساعت هشت در اهواز آغاز می‌شود ولی این مراسم هنوز آغاز نشده است.

جمعیتی که خود را به محل برگزاری مراسم رسانده است بسیار پرتعداد است به گونه‌ای که محل‌های برگزاری مراسم دیگر ظرفیت حضور جمعیت را ندارد.

مردم از شب قبل در این مکان از شهرهای دور و نزدیک خود را به محل رسانده اند و منتظر در آغوش کشیدن سردار دل‌ها هستند.

هم اکنون اغلب مردم اعلام می‌کنند که وسایل نقلیه امکان رساندن مردم به محل برگزاری مراسم را ندارند چرا که شدت حضور مردم بسیار بالا است.

پیکر مطهر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ابو مهدی المهندس از فرماندهان برجسته محور مقاومت و همرزمان شهیدشان بامداد امروز وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد.

مردم خوزستان در اطراف فرودگاه با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و با عزاداری و سوگواری از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش استقبال کردند.

منبع : خبرگزاری مهر