کد مطلب: 144163
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
رییس شورای شهر تهران گفت: مسئولان کشور هم باید قدر این مردم، ایستادگی و وفاداریشان را بدانند.
 

به گزارش ایران خبر، محسن هاشمی در جلسه علنی روز سه شنبه با بیان اینکه از شکوه حماسه بی نظیر مردم ایران در بدرقه سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی، تقدیر می‌کنیم گفت: حماسه‌ای که در خوزستان، تهران، قم و هم اکنون در کرمان خلق می‌شود، رساترین پاسخی است که توسط میلیونها تن از ایرانیان به اقدام تروریستی دولت آمریکا داده شد و موجب شگفتی جهان از وحدت و یکپارچگی مردم ایران شد.

وی ادامه داد: در شرایط سخت آینده، این وحدت و همدلی بزرگترین نیاز و سرمایه و سلاحی است که برای مقابله با دشمنان کشور به آن نیاز داریم و هر شخص با هر انگیزه و از هر گروهی، به این وحدت و همدلی آسیب برساند به آرمانهای شهید سلیمانی خیانتی نابخشودنی کرده است.

هاشمی افزود: ما برای این رویارویی، به همه ابزارهای قدرت ملی، از دیپلماسی، دیپلماسی عمومی، حضور مردم و رسانه‌ها در کنار نیروهای نظامی کشور نیازمندیم و نباید هیچ نیرویی از ایران تضعیف شود.

به گفته وی، مسئولان کشور هم باید قدر این مردم و ایستادگی وفاداریشان را بدانند و در وضعیت معیشتی و شرایط زندگی اقشار محروم جامعه به سرعت گشایشی ایجاد کنند.

رئیس شورای شهر در پایان گفت: از مجموعه همکارانم در شهرداری تهران و سایر نیروهای خدماتی که روز گذشته، بستر حضور میلیونی مردم تهران در تشییع و بدرقه حاج قاسم را فراهم کردند و رکورد جا به جایی مسافر توسط سیستم حمل و نقل عمومی و متروی تهران شکسته شد، نیز قدردانی کنم.

منبع : خبرگزاری مهر