کد مطلب: 145063
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶
رئیس سازمان زندانها در سفر به استان یزد در کانون اصلاح و تربیت حضور یافت و در جمع مددجویان اظهار داشت: تمام تلاشمان را برای آزادی و کمک به رشد و تعالی زندانیان انجام می‌دهیم.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها در جمع مددجویان گفت: کانون‌های اصلاح و تربیت زندان نیست بلکه یک مرکز آموزشی و فرهنگی است.

وی گفت: انسان موجودی پیچیده است که هنوز به صورت کامل شناخته شده نیست چرا که جنبه‌های مختلفی دارد که هنوز نیازمند شناخت شدن است.

رئیس سازمان زندان‌ها اظهار داشت: بر اساس آموزه‌های مطرح شده انسان‌ها سه بار بیدار می‌شوند یک بار در بدو تولد و یک بار پس از مرگ و در جهان باقی که این دو بیداری اجباری و غیرارادی است.

وی ادامه داد: بیداری سوم آن بیداری است که آینده ما را تضمین می‌کند. این بیداری اختیاری است و برای فرد مسئولیت ایجاد می‌کند.

جهانگیر تصریح کرد: این بیداری خوشایند است و همه باید این بیداری را از خدا بخواهند تا زندگی خود را دوباره و با ترک اشتباهات گذشته آغاز کنند.

جهانگیر در ادامه گفت: آینده یافتنی نیست بلکه ساختنی است و این نیازمند یک تصمیم بر اساس خودآگاهی و اقدام و تلاش واقعی برای ساختن آینده است.

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: همه شما می‌توانید برای آینده خود تلاش کنید و به یک انسان مفید در جامعه تبدیل شوید هر کدام از شما می‌توانید یک انسان موفق، یک مدیر، یک نخبه باشید به شرط اینکه خود بخواهید.

وی افزود: ما تمام تلاشمان را برای آزادی و کمک به رشد و تعالی شما انجام می‌دهیم شما نیز برای ساختن آینده موفق تصمیم بگیرید و تلاش کنید انشالله موفق می‌شوید.

جهانگیر سپس از بخش‌های مختلف کانون اصلاح و تربیت بازدید و ضمن گفتگو با مددجویان دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات آنان صادر کرد.

منبع : خبرگزاری مهر