کد مطلب: 145274
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷
آتش‌نشانان موفق شدند حریق تاسیسات برقی یک مجتمع تجاری در غرب تهران را مهار کنند. در این حادثه کسی آسیب ندید اما کسبه و مراجعان برای انجام عملیات آتش‌نشانی تخلیه شدند.
 
به گزارش ایران خبر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشان و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: ساعت ۱۵ و ۳ دقیقه بعدازظهر امروز یک مورد آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر به سازمان ۱۲۵ سازمان اتش نشانی تهران اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ایستگاه اول در مدت زمان یک دقیقه یعنی در ساعت ۱۵ و ۴ دقیقه به محل حادثه رسید چون خیلی به محل حادثه نزدیک بود و مشخص شد در یک مجتمع تجاری ۵ طبقه در قسمت پشت بام یک اتاقک حدود ۳۵ متری وجود داشت که محل عبور داکت ها، سیم برق و همچنین تابلوی تقسیم کننده برق این مجموعه بوده وجود داشت. در قسمت کابل‌ها و تابلوی برق، آتش سوزی ایجاد شده بود که آتش نشانان سریعاً اطفا اولیه را انجام دادند و در حال حاضر مشغول بررسی هستند که اگر احیای آتش پنهان دیگری وجود داشته باشد آن را خاموش کنند.

ملکی تصریح کرد: خوشبختانه هیچ گونه آتش و دودی به طبقات پایین که محل حضور کسبه و مراجعه کنندگان بوده سرایت نکرده و آتش در سطح پشت بام بوده و البته برای پیشگیری و خدایی ناکرده موردی پیش نیاید کسانی که داخل طبقات بودند به بیرون از مرکز هدایت شدند تا عملیات بهتر انجام شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر شلعه زنی انجام شده و نیروها در حال بررسی کامل و ایمن سازی محل هستند.

منبع : خبرگزاری مهر