کد مطلب: 145978
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: به بزرگان حوزه‌های انتخابیه توصیه می‌کنم بعد از انتخابات همایش وحدت برگزار کنند و پیمان وحدت ببندند و دست در دست هم تلاش کنند.
 

به گزارش ایران خبر، آیت الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مصلی تهران برگزار شده است، گفت: از افرادی که نتوانستند اکثریت آرا را به دست آورند، انتظار داریم که با نظام قهر نکنند این کار معنا ندارد، شما ایده‌هایی داشته اید که اگر به مجلس می‌رفتید این ایده‌ها را عملی می‌کردید. ایده‌های خود را به منتخب مردم ارائه دهید تا عمل کند.

خطیب موقت تهران اظهار داشت: حدود سه ماه از عمر مجلس دهم باقی مانده است از همه نمایندگان محترم چه افرادی که در مجلس یازدهم حضور خواهند داشت و چه افرادی که در مجلس یازدهم حضور ندارند، انتظار می‌رود بر اساس سوگندی که خورده اند تا آخرین لحظات به خوبی و با نشاط و وظیفه خود را اجرا کنند و وظیفه را معطل نگذارند.

آیت الله خاتمی اظهار داشت: به بزرگان حوزه‌های انتخابیه توصیه می‌کنم بعد از انتخابات همایش وحدت برگزار کنند و در همایش وحدت همه کاندیداها دعوت کرده و پیمان وحدت ببندند و دست در دست هم تلاش کنند.


خاتمی اظهار داشت: انشاالله در باقی مانده روز عزیزان در پای صندوق‌های رأی حضور یافته و به این واجب عمل کنند.

وی ادامه داد: اگر کسی می‌خواهد ببیند این انتخابات چه نقشی دارد، به شیطنت دشمنان قسم خورده این ملت مبنی بر تلاش برای عدم حضور مردم در انتخابات نگاه کنند که در این ساعات آخر ملتمسانه از ملت ایران می‌خواستند از حضور خودداری کنند ولیکن بصیرت مردم نشان داد برای کوری چشم دشمنان با حضورشان عملاً شعار مرگ بر آمریکا را تحقق بخشیدند.

وی تصریح کرد: مشارکت مردم در انتخابات موجب سرافکندگی دشمنان و سربلندی ملت ایران خواهد شد.

ادامه دارد…

منبع : خبرگزاری مهر