کد مطلب: 145993
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲
فرمانده نیروی انتظامی گفت: از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق‌های رای حضور یافته‌اند و امیدواریم که مردم عزیز نیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسین اشتری با بیان اینکه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق های رای حضور یافته‌اند، گفت: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریعتر به انجام برسانند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رای بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رای از ماه‌های گذشته با برنامه ریزی های دقیق انجام شده است ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با ماموران نیروی انتظامی داشته اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

رییس پلیس کشور افزود: حدود ۲۰۰ هزار نفر نیروهای پلیس به همراه بسیج و نیز ۱۰۰ هزار نفر گشت‌های پلیس در اقصی نقاط کشور به کارگیری شده‌اند. بحمداله تمامی مسئولان همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته‌اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری، امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده‌اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکاران مان تبریک می‌گویم و قدردان زحمات تمامی همکاران و خانواده هایشان هستم، چرا که آنان از ماه‌های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده اند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، فرمانده ناجا گفت: دشمن نمی تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.


منبع : خبرگزاری ايسنا