کد مطلب: 146031
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷
سخنگوی ستاد انتخابات کشور، جزئیاتی از نتایج انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرد.
 
به گزارش ایران خبر، سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد جزئیات نتایج انتخابات مجلس صبح امروز (شنبه) در مورد نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، «حسین حاتمی» فرزند حمدلله از مجموع تعداد صحیح آرا ۵۷ هزار و ۵۸۵ رأی با کسب ۱۷ هزار و ۶۲۵ رأی راهی ساختمان بهارستان شد.
استان آذربایجان غربی
موسوی ادامه داد: در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه مهاباد، «جلال محمود زاده» از ۵۰ هزار و ۵۴ رأی توانست ۱۹ هزار و ۳۰۳ رأی کسب کرده است و به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه بوکان در استان آذربایجان غربی، گفت: «انور حبیب زاده بوکانی» از مجموع آرای صحیح ۴۸ هزار و ۳۵۰ رأی با ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای به مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم راه یافت.
وی افزود: «یعقوب رضازاده» از حوزه انتخابیه سلماس در استان آذربایجان غربی از مجموع ۷۵ هزار و ۶۳ رای با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رای منتخب، به بهارستان راه یافت.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط در استان آذربایجان غربی «محمد علی‌پور» حائز کسب آرا شدند و در حوزه میاندوآب نیز «مهدی عیسی‌زاده» حائز اکثریت آراء شد.
اردبیل
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشکین شهر، «محمود عباس زاده» از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رأی، ۳۲ هزار و ۲۵۴ رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار در استان اردبیل، «عباس جهانگیرزاده» از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ رای با ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
وی افزود: در حوزه انتخابیه گرمی در استان اردبیل،   «ولی اسماعیلی» از مجموع تعداد آرای صحیح ۴۱ هزار و ۹۹۰ رای با میزان ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای منتخب به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
اصفهان
موسوی ادامه داد: در استان اصفهان حوزه انتخابیه نائین، خوی و بیابانک خانم «الهام آزاد» توانسته است از ۲۶ هزار و ۳۱۹ رأی صحیح، ۸ هزار و ۵۷۰ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان برگزیده مردم راهی ساختمان بهارستان شود.
وی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل نیز گفت: «سیدجواد ساداتی نژاد» با کسب ۸۸ هزار و ۹۳۶ رأی از مجموع آرا ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رأی توانسته است به عنوان منتخب مردم راهی مجلس یازدهم شود.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه خمینی شهر نیز اظهار داشت: «محمد تقی نقدعلی» از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۵ رأی کسب کند و از سوی مردم برگزیده شود.
موسوی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه اردستان نیز گفت: از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۸ رأی، «سید صادق طباطبایی‌نژاد» توانسته است ۱۳ هزار و ۲۲۶ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شود.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان در استان اصفهان، «سمیه محمودی» از تعداد آراء صحیح ۵۷ هزار و ۹۹۱ رای، با اکتساب ۲۰ هزار و ۵۴۲ رای به بهارستان راه یافت.
وی افزود: در حوزه انتخابیه لنجان در استان اصفهان «حسین رجایی ریزی» و «علی یوسف‌پور» به مرحله دوم انتخابات راه پیدا کردند.
موسوی افزود: در حوزه انتخابیه مبارکه در استان اصفهان، «پروین صالحی مبارکه» از مجموع ۳۹هزار و ۱۹۶ آرای صحیح با ۱۲هزار و ۷۵ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
بوشهر
وی در مورد استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتستان نیز اظهار داشت: «ابراهیم رضایی» از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۸۱ رأی را کسب کند و برگزیده مردم دشتستان در مجلس یازدهم شود.
موسوی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان استان بوشهر «غلامحسین کرمی» با اکتساب بیشترین آرا، منتخب مجلس یازدهم شورای اسلامی شد.
خراسان جنوبی
سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور در مورد استان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: «سلمان اسحاقی» در حوزه قائنات و زبرکوه، «مصطفی نخعی» در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه و «مجید نصیرانی» در حوزه انتخابیه فردوس، سرابان، طبس و بشرویه به عنوان برگزیده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شدند.
وی افزود: در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در استان خراسان جنوبی، «حسین خسروی اسفزار» از مجموع ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ رای صحیح، با میزان ۷۲ هزار و ۸۷۲ رای وارد مجلس شورای اسلامی شد.
خوزستان
موسوی در مورد استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان نیز گفت: «مجید ناصری‌نژاد» از مجموع ۳۳ هزار و ۲۸ رای توانسته است ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای را کسب کند و راهی مجلس یازدهم شورای اسلامی شود.
وی با اشاره به آرای شمارش شده حوزه انتخابیه شوش از استان خوزستان عنوان کرد: «محمد کعب عمیر» از مجموع آرای صحیح ۹۲ هزار و ۳۴۰ رای با اکتساب ۲۳ هزار و ۳۵۸ رای، نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به شمارش آرا حوزه انتخابیه خرمشهر در استان خوزستان گفت: «سید لفته احمدنژاد» حائز اکثریت آراء شده است.  
وی افزود: در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک در استان خوزستان، «عبدالله ایزدپناه» از مجموع آرای صحیح ۱۲۴هزار و ۶۹۳رأی با ۳۳هزار و ۲۸۰ رأی به مجلس یازدهم راه یافت.
موسوی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه از استان خوزستان، «قاسم ساعدی» از ۷۶هزار و ۲۴۷ رأی صحیح و با اکتساب ۱۹هزار و ۵۸۹ رأی، به بهارستان راه یافت.
سمنان
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان سمنان نیز گفت: «اردشیر مطهری» از حوزه انتخابیه گرمسار وآرادان و «عباس گلرو» از حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه توانستند با کسب اکثریت آرا به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در حوزه انتخابیه دامغان از استان سمنان «علی اکبر علیزاده برمی» از مجموع آرای صحیح ۳۷ هزار و ۳۰ رای در مجموع با ۱۱ هزار و ۲۱ رای منتخب به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
مازندران
موسوی در مورد استان مازندران نیز گفت: در حوزه انتخابیه آمل «رضا حاجی‌پور» از مجموع ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای، توانسته است ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای کسب کند.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار در استان مازندران «علی اصغر باقرزاده» به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.  
موسوی با اشاره به آراء شمارش شده در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد در استان مازندران گفت: «سید شمس الدین حسینی» به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.  
استان مرکزی
موسوی در مورد استان مرکزی نیز گفت: «علیرضا سلیمی» با کسب ۱۰ هزار و ۲۷۱ رای از مجموع ۲۷ هزار و ۷۵۲ رای توانسته است به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کند.
وی اظهار داشت: در حوزه انتخابیه شازند از استان مرکزی «محمود احمدی بیغش» از مجموع آرای ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای صحیح با ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای منتخب به مجلس شورای اسلامی یازدهم وارد شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور افزود: در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان استان مرکزی «سینا کمال خوانی» حائز اکثریت آراء شد.
موسوی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه خمین از استان مرکزی، «علیرضا نظری» از مجموع ۳۵هزار و ۴۳۷ رأی صحیح و با اکتساب ۱۵هزار و ۱۵۷ رأی، به بهارستان راه یافت.
همدان
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان همدان نیز افزود: «محمد مهدی مفتح» در حوزه انتخابی تویسرکان و «حسن لطفی» از حوزه انتخابیه رزن و درگزین و «کیومرث سرمدی واله» از حوزه انتخابیه اسدآباد توانستند اکثریت آرا را کسب کنند و به ساختمان بهارستان راه یابند.
کرمان
وی در مورد استان کرمان نیز اظهار داشت: «شهباز حسن پور بیگلری» از حوزه انتخابیه سیرجان بردسیر، «مصطفی رضا حسینی قطب آبادی» از حوزه انتخابیه شهر بابک، «عفت شریعتی کوهبنائی» از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان و «حسین جلالی» از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار توانستند با کسب اکثریت آرا به عنوان برگزیده مردم در مجلس شورای اسلامی راه یابند.
وی بیان کرد: در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در استان کرمان «منصور شکراللهی» به بهارستان راه یافت.
چهارمحال و بختیاری
موسوی با اشاره به آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه بروجن در استان چهارمحال و بختیاری، «امیرقلی جعفری بروجنی» از تعداد آراء صحیح ۴۹ هزار و ۴۵۱ رای با اکتساب ۱۱ هزار و ۸۶۳ رای به مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم راه یافت.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به آرای اخذ شده از حوزه انتخابیه شهرکرد، بُن و سامان از استان چهارمحال و بختیاری، گفت: «احمد راستینه هفشجانی» از مجموع آرای صحیح ۸۹ هزار و ۶۰۰ نفر، با تعداد ۳۵ هزار و ۸۷۹ رأی به بهارستان راه یافت.
خراسان رضوی
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در حوزه انتخابیه درگز از استان خراسان رضوی «حسن رزمیان مقدم» از مجموع ۳۲ هزار و ۸۷۰ رای صحیح با اکتساب ۹ هزار و ۱۸۴ رای، راهی بهارستان شد.
موسوی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان از استان خراسان رضوی، «محمد صفایی دلویی» از مجموع آرای صحیح ۵۰ هزار و ۸۱۰ رای با اکتساب ۲۳ هزار و ۶۰۷ رای به مجلس دوره یازدهم راه یافت.
زنجان
موسوی افزود: در حوزه انتخابیه ماه‌نشان و ایجرود در استان زنجان «سیدمرتضی خاتمی» از مجموع آرای صحیح ۴۱ هزار و ۱۹۱ رای با ۱۷ هزار و ۷۶۳ رای منتخب به بهارستان راه یافت.
موسوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه خدابنده در استان زنجان «سیدالبرز حسینی» به بهارستان راه یافت.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به آرای حوزه انتخابیه ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در استان زنجان گفت: «حسن شجاعی علی‌آبادی» از مجموع آرای صحیح ۸۴هزار و ۸۲۶ رأی صحیح و با اکتساب ۱۹هزار و ۴۵۴ رأی منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
فارس
وی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه اقلید فارس، «مسلم صالحی» از مجموع آرای صحیح ۴۳ هزار و ۳۹۱ رای با ۱۴ هزار و ۵۸۰ رای منتخب راهی مجلس دوره یازدهم شد.
موسوی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش در استان فارس، «حسین حسین‌زاده» از مجموع آرای صحیح ۸۷هزار و ۹۳۰ رأی و با اکتساب ۲۸هزار و ۳۹۹ رأی راهی بهارستان شد.
کردستان
موسوی با اشاره به آرای حوزه انتخابه قروه و دهگلان استان کردستان تصریح کرد: «پرویز اوسطی» از مجموع آرای صحیح ۶۷ هزار و ۵۹ رای با میزان ۱۷ هزار و ۱۹۶ رای به مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم راه یافت.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین گفت: حمدالله کریمی در حوزه انتخابیه بیجار در استان کردستان با ۶ هزار و ۸۴۷ رأی صحیح با علیرضا زندیان با تعداد آراء ۵ هزار و ۸۳۷ رأی از مجمع آراء صحیح ۳۷ هزار و ۲۸۴ رأی به مرحله دوم انتخابات رفتند.
گیلان
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در ادامه با اشاره به آرای حوزه انتخابیه بندر انزلی از استان گیلان افزود: «احمد دنیامالی» از مجموع ۳۴ هزار و ۱۲۱ رای صحیح با میزان ۱۶ هزار و ۷۳۵ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
موسوی با اشاره به آراء شمارش شده در حوزه انتخابیه آستارا استان گیلان تصریح کرد: «غلامرضا مرحبا» با کسب اکثریت آراء به مجلس شورای اسلامی راه یافت.  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اضافه کرد: در حوزا انتخابیه رودبار در استان گیلان «مهرداد گودرزورز چگینی» با اکتساب اکثریت آراء راهی بهارستان شد.  
وی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه املش در استان گیلان «محمد صفری ملک میان» با کسب اکثریت آراء منتخب مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
یزد
موسوی یادآور شد: در حوزه انتخابیه اردکان استان یزد «محمدرضا دشتی اردکانی» از مجموع ۲۷ هزار و ۶۴۲ رای صحیح با میزان ۱۵ هزار و ۸۴۸ رای منتخب به بهارستان راه یافت.
موسوی با اشاره به آرای شمارش شده حوزه انتخابیه تفت و میبد یزد عنوان کرد: «سیدجلیل میرمحمد میبدی» از مجموع ۵۲ هزار و ۵۷۵ رای صحیح با ۲۰ هزار و ۲۸۶ رای  راهی مجلس شورای اسلامی شد.
آذربایجان شرقی
وی افزود: در حوزه انتخابیه میانه در استان آذربایجان شرقی به دلیل اینکه دو کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد. «مهدی اسماعیلی» به مجلس راه یافت و آقایان «علی شامی» و «بهنام صفایی» به مرحله دوم راه یافتند.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به آرای شمارش شده حوزه انتخابیه اهر و هریر در استان آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: «احمد محرم‌زاده یخفروزان» از مجموع آرای صحیح ۷۲هزار و ۹۹۹ رأی صحیح، با مجموع ۲۹هزار و ۸۲۶ رأی، منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
البرز
موسوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان در استان البرز «علی حدادی» به مجلس شورای اسلامی یافت.  
گلستان
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در ادامه با اشاره به آرای شمارش شده در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر استان گلستان بیان کرد: «غلامعلی کوهساری» از مجموع ۸۳هزار و ۷۶ رأی صحیح و با اکتساب ۳۸هزار و ۶۱۵ رأی، منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه علی‌آباد از استان گلستان، «رحمت‌الله نوروزی» از مجموع ۶۱هزار و ۵۹۱ رأی صحیح و با به دست آوردن ۳۵هزار و ۹۰۷ رأی، به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.
ایلام
موسوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره از استان ایلام، از مجمع آراء صحیح ۹۴ هزار و ۹۰ رأی، «بهزاد علیزاده» با ۱۸ هزار و ۵۰۵ رأی و «صادق کرمی» با ۱۶ هزار و ۳۷۲ رأی در مرحله دوم، با هم به رقابت می‌پردازند.
سیستان و بلوچستان
وی با اشاره به آرای حوزه انتخابیه سراوان، سیب، سوران و مهرستان در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: «ملک فاضلی» از مجموع آرای صحیح ۱۱۹هزار و ۱۰۷ رأی با اکتساب ۴۳هزار و ۵۳۰ رأی به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.
اعلام نتایج اولیه تهران
سیداسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور ظهر امروز(شنبه) با حضور در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه تجمیع نتایج آرا برای اعلام میزان مشارکت صورت نگرفته است، گفت: ۳۶ نفر نخست از کاندیداهای حوزه انتخابیه تهران مشخص شده اند.
وی افزود: مشارکت در ۲۰۸ حوزه انتخابیه با تجمیع نتایج شعب باید انجام شود که هنوز صورت جلسه نهایی نشده است بنابراین آمار دقیق از این حوزه ها به دست ما نرسیده است.
موسوی خاطرنشان کرد: می خواهیم هر چه سریعتر این تجمیع را انجام دهیم و میزان مشارکت را اعلام کنیم اگر پیشدستانه عددی را بگوییم امکان دارد با عدد نهایی مغایرتی داشته باشد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اعلام ۳۶ نامزد تهران به ترتیب تعداد آرا، گفت: این افراد به ترتیب شامل محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی آقامیرسلیم، مرتضی آقاتهرانی، الیاس نادران، سیدمحسن ده نبی، سیدمحمود نبویان، محسن پیرهادی، احسان خاندوزی، ابوالفضل عمویی، فاطمه رهبر، اقبال شاکری، بیژن نوباوه وطن، مجتبی توانگر، روح الله ایزدخواه، احمد نادری، زهره الهیان، سیدنظام الدین موسوی، عبدالحسین روح الامینی، مهدی شریفیان، سیدرضا تقوی، مالک شریعتی نیاسر، سمیه رفیعی، سیدعلی یزدی خواه، علی خضریان، فاطمه قاسم پور، مجتبی رضاخواه، رضا تقی پور انوری، زهره سادات لاجوردی، غلامحسین رضوانی، عزت الله اکبری تالارپشتی، وحید یامین پور، حمید رسایی، علی جعفری، علیرضا محجوب، محمدصادق شهبازی و سهیلا جلودارزاده هستند.
رئیس ستاد انتخابات کشور در رابطه با آمار حوزه انتخابیه سمیرم عنوان کرد: «رحیم کریمی» با مجموع آراء ۵ هزار و ۹۵۹ رأی و «اصغر سلیمی» با تعداد رأی ۵ هزار و ۹۰۸ رأی از ۳۰ هزار و ۲۹۹ رأی صحیح، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
وی افزود: در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار از مجموع آراء صحیح ۳۹ هزار و ۴۰۶ رأی «سید مسعود خاتمی» با ۲۱ هزار و ۴۷۱ رأی به مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم راه یافت.
موسوی همچنین عنوان کرد: در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، کرداول، مهران، ملک شاهی و سیروان از مجموع آراء صحیح با تعداد ۱۷۲ هزار و ۳۲۰ رأی، «علی اکبر بسطامی» با ۴۲ هزار و ۲۹۶ رأی با «سارا فلاحی» به تعداد رأی ۳۶ هزار و ۹۰۹ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
رئیس ستاد انتخابات کشور افزود: در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه از مجموع آرا ۹۰ هزار و ۳۴۴ رأی، «موسی احمدی» با اکتساب ۳۸ هزار و ۹۹۸ رأی به مجلس بهارستان راه یافت.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مهولات و زاوه از مجموع آرا ۱۳۱ هزا رو ۶۲۷ رأی «محسن زنگنه» با ۵۶ هزار و ۷۰۶ رأی به یازدهمین مجلس شورای اسلامی راه یافت.
وی با اشاره به آراء شمارش شده در حوزه انتخابیه خواف و رشت خوار گفت: از مجموع آراء صحیح ۱۰۱ هزار و ۶۹۳ رأی «احمد اکبرپور» با ۶۳ هزا رو ۹۹۴ رأی منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
موسوی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن از مجموع آراء ۱۲۶ هزار و ۶۹۶ رأی، «جواد نیک بین» با ۲۹ هزار و ۴۸۷ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
رئیس ستاد انتخابات گفت: در حوزه انتخابیه اسفراین از مجموع آراء صحیح ۶۰ هزار و ۹۷۸ رأی، «امان الله حسین پور» با ۱۹ هزار و ۳۱۲ رأی به بهارستان راه یافت.
موسوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر از مجموع آراء صحیح ۶۶ هزار و ۳۱۹ رأی، «ابراهیم متینیان» با اکتساب ۲۲ هزار و ۵۱۹ رأی منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام از مجموع آراء صحیح ۹۳ هزار و ۲۶۴ رأی، «علی اصغر خانی» با ۳۴ هزار و ۸۳ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
موسوی گفت: در حوزه انتخابیه نیریز و استهبان از مجموع آراء صحیح ۸۰ هزار و ۱۴۰ رأی، «فرهاد طهماسبی» با ۲۸ هزار و ۸۴۷ رأی، راهی بهارستان شد.
رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: در حوزه انتخابیه جهرم از مجموع آراء صحیح ۷۹ هزار و ۷۹۷ رأی، «محمدرضا رضایی کوچی» با اکتساب ۳۹ هزار و ۹۴۰ رأی منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
وی اظهار داشت: در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج از مجموعه آراء ۷۴ هزار و ۶۳۱ رأی «روح الله عباس پور» با اکتساب ۳۷ هزار و ۵۸۹ رأی راهی مجلس شورای اسلامی شد.
موسوی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع آراء صحیح ۲۲۵ هزار و ۴۶۰ رأی «محمدرضا پورابراهیمی داورزنی» با ۱۳۰ هزار و ۱۹۵ رأی و محمد مهدی زاهدی با ۹۰ هزار و ۷۱۴ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
رئس ستاد انتخابات کشور گفت: در حوزه انتخابیه بافت، راور و ارزوئیه از مجموع آرا ۵۸ هزار و ۷۴۸ رأی، «صمد الله محمدی» با ۱۸ هزار و دو هزار منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
موسوی اظهار کرد: در حوزه انتخابیه سنقر «سیدجواد حسینی کیا» از مجموع تعداد آرای صحیح ۴۳ هزار و ۷۷۷ رای با ۱۰ هزار و ۹۳۵ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
وی در ادامه با اشاره به نتایج حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه گفت: در این حوزه «محمدعلی رمضانی دستک» از مجموع تعداد آرای صحیح ۳۶ هزار و ۷۶۳ رای با ۱۳ هزار و ۹۴۸ رای به عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: «غلامرضا شریعتی اندراتی» از حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۲۳ هزار و ۹۷۵ رای با ۵۷ هزار و ۹۴۵ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
موسوی گفت: «کیوان مرادیان کوچکسرایی» و «کمال علیپور خنکداری» از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوده، جویبا، سیمرغ و سوادکوه شمالی از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۳۲ هزار و ۸۶۲ رای به ترتیب با ۶۱ هزار و ۹۸۰ رای و ۵۷ هزار و ۸۲۳ رای به مجلس یازدهم راه یافتند.
وی افزود: در حوزه انتخاباتی نور و محمودآباد «ولی الله فرزانه» از مجموع تعداد آرای صحیح ۹۳ هزار و ۷۷۹ رای با ۳۵ هزار و ۳۴۷ رای وارد مجلس یازدهم شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به نتایج حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت اظهار کرد: «محمدعلی محسنی بندپی» از مجموع تعداد آرای صحیح ۸۴ هزار و ۷۱۶ رای با ۲۴ هزار و ۹۲ رای به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس یازدهم انتخاب شد.
موسوی ادامه داد: در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و فارسیان «احمد جباری» از مجموع تعداد آرای صحیح ۸۲ هزار و ۷۹۴ رای با ۳۰ هزار و ۷۰۲ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
وی گفت: «احد آزادیخواه» و «هادی بیگی نژاد» در حوزه انتخابیه ملایر از مجموع آرای صحیح ۷۷ هزار و ۴۰۰ رای به ترتیب با ۳۶ هزار و ۴۷۸ رای و ۲۲ هزار و ۶۲ رای موفق ورود به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.
موسوی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد «محمدرضا صباغیان بافقی» از مجموع تعداد آرای صحیح ۸۲ هزار و ۳۴۵ رای با ۲۶ هزار و ۸۶۵ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
وی گفت: در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر «علی علیزاده» از مجموع تعدادآرای صحیح ۱۲۳ هزار و ۲۳ رای با ۴۴ هزار و ۶۹۱ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
موسوی گفت: «عبدالناصر درخشان» از حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور و بخش های لاشار و بنت از مجموع تعداد آرای صحیح ۲۲۲ هزار و ۹۹۰ رای با ۹۵ هزار و ۸۹۶ رای به عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: از حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند «معین الدین سعیدی» از مجموع آرای صحیح ۱۹۶ هزار و ۴۰۳ رای با ۹۰ هزار و ۸۶۳ رای نماینده مجلس یازدهم شد.
وی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه توالش، رضوانشهر و ماسال «حسن محمدیاری» از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۲۶ هزار و ۷۹۴ رای با ۳۰ هزار و ۸۲۷ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
موسوی افزود: «رسول فرخی میکال» از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل از مجموع تعداد آرای صحیح ۶۰ هزار و ۶۴۲ رای با ۱۸ هزار و ۶۲۰ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور به نتایج حوزه انتخابیه نهاوند اشاره کرد و گفت: در این حوزه «علیرضا شهبازی» از مجموع تعداد آرای صحیح ۷۳ هزار و ۴۰۴ رای با ۱۸ هزار و ۵۷۸ رای به مجلس یازدهم راه یافت.
در حال تکمیل ...
 
منبع : خبرگزاری مهر