کد مطلب: 146266
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: عملیات ضد عفونی کردن اتوبوس‌های شرکت واحد که از پنج شنبه اول اسفند صرفاً در ساعات پایانی شب انجام می‌شد را شبانه روزی کرده ایم.
 

به گزارش ایران خبر، محمود ترفع با اعلام اینکه این اقدام به منظور افزایش سطح بهداشتی ناوگان اتوبوسرانی و حفظ سلامت مسافران و بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت صورت گرفته است، افزود: علاوه بر این، عملیات شست و شوی اتوبوس‌ها طی ساعات روز در ابتدا و انتهای خطوط انجام می‌شود.

وی از تهیه و نصب پوسترهای آموزشی حاوی اطلاعات پیشگیرانه در زمینه نکات بهداشتی برای مسافران و رانندگان خبر داد و تأکید کرد: علاوه بر این، نمایشگرهای ال ای دی اتوبوس‌های بی آرتی را نیز به پخش پیام‌های پیشگیرانه در حوزه سلامت عمومی که از سوی وزارت بهداشت توصیه شده است، اختصاص داده ایم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه مسافران ناوگان اتوبوسرانی تهران در روزهای اخیر نسبت به قبل کاهش قابل ملاحظه‌ای نداشته است، خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم اگر علائم سرماخوردگی دارند، از حمل ونقل عمومی استفاده نکند و در صورت ضرورت استفاده از حمل و نقل عمومی در صورت علائم سرماخوردگی از ماسک و دستکش استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری مهر