کد مطلب: 147002
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با کرونا، گفت: تاکنون ۱۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با کرونا تصریح کرد: تاکنون ۱,۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه نوشته است: ‏افزون بر کمک به معیشت گروه‌های آسیب‌پذیر، اقدام دیگر دولت برای مقابله با ‎#کرونا تقویت نظام بهداشت و درمان برای خدمت به مردم بوده است که تاکنون ۱,۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.

وی شب گذشته نیز از اختصاص دو بسته برای اقشار کم‌برخودار خبر داده بوده که شامل کمک ماهیانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی برای ۳ میلیون ایرانی فاقد درآمد ثابت و وام یک تا ۲ میلیونی ۴ درصدی بدون ضامن برای ۴ میلیون نفر شاغل آسیب‌دیده همچون کارگران و اصناف است.

منبع : خبرگزاری مهر