کد مطلب: 147249
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا گفت: به منظور کاهش مراجعه مشتریان به نمایندگی‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا، گارانتی خودروهایی که در فروردین ۹۹به پایان می‌رسد برای یکماه تمدید میشود.
 
به گزارش ایران خبر، به گزار ش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سیدفخرالدین حیدری منش با اشاره به مسوولیت‌های اجتماعی سایپا در جلوگیری از انجام ترددهای غیر ضروری در شرایط بحران کرونا، گفت: به منظور رفاه حال مشتریان گروه خودروسازی سایپا و کاهش ترددهای درون شهری، خودروهایی که گارانتی آنها در فروردین ۹۹ به پایان می‌رسد به مدت یک ماه یا ۲۰۰۰ کیلومتر تمدید خواهد شد و این دسته از مشتریان محترم هیچ دغدغه‌ای بابت اتمام گارانتی خود نداشته باشند.

وی همچنین با اشاره به شکستن رکورد فروش قطعات یدکی در سال جاری، گفت: با تلاش همکاران سایپایدک و تحت راهبری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، فروش قطعات یدکی از مرز ۱۰ هزار میلیارد ریال عبور کرد و به این ترتیب سهم سایپایدک از بازار قطعات یدکی افزایش یافت.

وی افزود: این موفقیت بیانگر عزم راسخ کارکنان سایپایدک برای تأمین و توزیع قطعات با کیفیت و استاندارد با هدف افزایش رضایت مشتریان است.

مدیرعامل سایپایدک از مردم خواست برای تأمین قطعات یدکی حتماً به نمایندگی‌ها و یا عاملیت‌های مجاز فروش قطعه مراجعه کنند و از نصب قطعات تقلبی بر روی خودروی خود به شدت پرهیز کنند.

منبع : خبرگزاری مهر