کد مطلب: 147751
 
تاریخ انتشار : جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۹
معاون وزیر کشور گفت: موضوع مبارزه با بیماری تلاش جمعی را می‌طلبد؛ متاسفانه ما نه تنها با کاهش شیوع مواجه نشدیم بلکه شیوع سیر صعودی دارد.
 

به گزارش ایران خبر، حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور و رئیس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در برنامه تیتر شب در تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس کسانی که در خط مقدم بودند در معرض بیشترین خطر قرار می‌گرفتند؛ امروزه نیز پرستاران در میدان مین نامرئی در حال تلاش هستند.

ذوالفقاری افزود: در طول ۴۰ روز که کشور درگیر کرونا است پزشکان به زبان‌های مختلف تذکرات لازم را دادند موضوع مبارزه با بیماری تلاش جمعی را می‌طلبد؛ متاسفانه ما نه تنها با کاهش شیوع مواجه نشدیم بلکه شیوع سیر صعودی دارد.

رئیس کمیته اجتماعی- انتظامی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه در حمل و نقل هوایی زمینی، هوایی و ریلی تقریباً بالای ۶۵ درصد تردد کاهش پیدا کرده است، ادامه داد: تعدادی از مردم شرایط را جدی نگرفتند؛ در طرح فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با کرونا تردد و سفرها کاهش پیدا می‌کند؛ برای بازگشت مسافران زمان خاصی تعیین نکردیم ولی باید در اسرع وقت بازگردند.

خبر در حال تکمیل است...

منبع : خبرگزاری مهر