کد مطلب: 149383
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹
فرمانده قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش گفت: بسیج همیشه در عرصه خدمت رسانی به مردم خوش درخشیده است.
 

به گزارش ایران خبر، امیر احمد شفیعی فرمانده قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش در دیدار با فرماندهان بسیج کوی های سازمانی این ستاد با تاکید بر اهمیت نقش بسیج در جامعه و نسل جوان امروز،  گفت: بسیجیان عزیز همواره در عرصه‌های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و بویژه خدمت رسانی و مردم یاری حضوری گسترده داشته و تلاش می‌کنند با اجرای برنامه‌های تاثیرگذار، ماموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دهند؛  بسیج همیشه در عرصه خدمت رسانی به مردم خوش درخشیده است.

وی از حرکت‌های جهادی و کمک‌های مومنانه گروه‌های جهادی بسیج در جریان شیوع ویروس منحوس کرونا و کمک مجدانه آنان به کادرهای درمانی و اقشار آسیب پذیر جامعه تقدیر و تشکر کرد و افزود: قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش نیز همواره در حد توان و بضاعت خود از برنامه‌ها و فعالیت‌های بسیج کوی‌های سازمانی حمایت و پشتیانی می‌کند.

در ادامه این دیدار، فرمانده بسیج کوی سازمانی شهید رسولی نیز از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های خوب قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش تشکر کرد.

همچنین در این دیدار علاوه بر تبادل نظر در خصوص راهکارهای ارتقای وضعیت محیطی مراکز فرهنگی کوی‌های سازمانی، از فعالیت‌های اثربخش بسیج در کوی‌های سازمانی ستاد ارتش تقدیر به عمل آمد.

منبع : خبرگزاری مهر