کد مطلب: 149974
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از تغییر ترافیک در محورهای شمالی خبر داد و گفت: وضعیت ترافیک در این محورها به صورت لحظه ای از سنگین به نیمه سنگین و حتی روان در حال تغییر است.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل ۱۵.۷ درصد افزایش تردد داشته ایم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: آزادراه کرج- تهران با عبور ۱۳۶ هزار و ۹۹۰ وسیله نقلیه آزادراه قزوین-کرج با تردد ۱۲۴ هزار و ۱۹۸ وسیله نقلیه و آزادراه کرج-قزوین با تردد ۱۰۷ هزار و ۱۵۸ وسیله نقلیه، محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد ترافیک نیمه سنین در محور چالوس کرج حد فاصل هزار چم تا کندوان و محدوده نساء و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین رشت هستیم.

به گفته وی محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد: در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس شاهد ترافیک سنگین هستیم.

رحمانی در پایان و با اشاره به وضعیت جوی محورها گفت: در برخی از محورهای استان گلستان، بارش پراکنده باران گزارش شده است.

منبع : خبرگزاری مهر