کد مطلب: 150336
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به امروز هیچکدام از ماموران آتش نشان در تهران به این بیماری مبتلا نشدند.
 
به گزارش ایران خبر، جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به الان از مأموران آتش نشانی به این بیماری مبتلا شده اند یا خیر، اظهار کرد: تا به امروز هیچ مورد مستندی که مأموران آتش نشان به کرونا مبتلا شده باشند و یا اینکه به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شده باشند نداشته ایم.

وی افزود: بنا بر اعلام پزشک معتمد سازمان آتش نشانی تهران برخی همکاران مستعد این بیماری بوده اند که به توصیه پزشک چند روزی را داخل خانه بودند و بعد از یک دوره استراحت وضع جسمی آنها خوب و مجدد به کار بازگشتند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، احتمال می‌دهیم این همکاران شاید درگیر گونه خفیف این بیماری باشند ولی باز طبق اعلام پزشک معتمد سازمان نتیجه تست کرونا هیچ کدام آنها مثبت نبوده است.

وی ادامه داد: البته این را هم بگویم که چند نفر از همکاران ما مشکوک به کرونا بودند و در بیمارستان هم بستری شدند اما پس از آنکه جواب تست کرونای آنها اعلام شد خوشبختانه کرونا منفی بود.

ملکی در پایان یادآور شد: همکارانی که از یک تا ۱۵ روز در خانه به توصیه پزشک استراحت کردند تمامی حقوق و مزایای آنها مانند سایر همکاران پرداخت می‌شود و مشکلی از نظر مالی و حقوقی برای آنها پیش نمی‌آید.

منبع : خبرگزاری مهر