کد مطلب: 150673
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵
مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در شرایطی که توصیه می‌شود در جمع های چند نفره نیز از ماسک استفاده شود، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک همچنان در ناوگان عمومی شهر مورد تاکید است.
 

به گزارش ایران خبر،   علی عالی  با تاکید بر مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا گفت: استفاده از ماسک در ناوگان عمومی شهر به ویژه مترو و اتوبوس الزامی است .
وی با بیان اینکه در حال حاضر در ۱۲۷ ایستگاه متروی پایتخت ماسک، توزیع می‌شود، اظهار کرد: از زمان اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان عمومی پایتخت ( اوایل اردیبهشت تاکنون )۱ میلیون و ۹۰۲ هزار  ماسک در ایستگاه های مترو توزیع شده است.
مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک از توزیع بیش از ۶۶ هزار ماسک در ۴۲ ایستگاه اتوبوس و ۱۸ پایانه اتوبوسرانی خبر داد و گفت: گرچه الزام و تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا بر مترو و اتوبوس بود اما تمهیدات ارایه ماسک در پایانه های تاکسیرانی نیز فراهم شده و هم اکنون شهروندان امکان خرید ماسک را در پایانه های تاکسیرانی شهر هم دارند.
بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، به گفته عالی، ۵۶ هزار ماسک نیز در ۴ پایانه ی برون شهری نیز به منظور استفاده شهروندان توزیع و خریداری شده است.
مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان بر ضرورت استفاده شهروندان از ماسک در اماکن عمومی به ویژه ناوگان عمومی شهر تاکید کرد و از شهروندان خواست به منظور حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در هنگام جابه جایی با مترو، اتوبوس و حتی تاکسی حتما از ماسک استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری ايسنا