کد مطلب: 151370
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اکنون تنها راه مقابله با ویروس کرونا استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است که باید به آن اهتمام ورزیده شود.
 
به گزارش ایران خبر، عبدالعلی رحیمی مظفری در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک از سوی مردم و مسئولان بیان کرد: همان طور که از سوی کارشناسان این حوزه مطرح شده‌ است در مقطع کنونی استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تنها راه مقابله با شیوع ویروس کروناست.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری از همان روز اول تاکید داشتند که نظر کارشناسان این حوزه باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: اکنون همه ما وظیفه داریم برای حفظ سلامتی خود و هموطنانمان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم. از نظر شرعی نیز ما وظیفه داریم تا نسبت به سلامتی هموطنان‌مان احساس مسئولیت کنیم. همان طوری که زمانی که جان انسان در خطر است، امکان شکستن نماز وجود دارد امروز نیز با به خطر افتادن جان و سلامت مردم آنچه که باید در اولویت قرار گیرد رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تنها راه ریشه کن کردن این ویروس و کاهش احتمال سرایت آن استفاده از ماسک می‌باشد. مسئولان به عنوان الگوی مردم باید در رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیشقدم باشند.

منبع : خبرگزاری ايسنا