کد مطلب: 151489
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
روزهای پنجشنبه و جمعه بارش در شمال غرب از شدت بیشتری برخوردار است؛ روزهای جمعه تا یکشنبه نیز کاهش نسبی دما و وزش باد و تشدید بارش در استانهای ساحلی خزر پیش‌بینی می‌شود.
 

به گزارش ایران خبر، بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی تا روز یکشنبه هفته آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

روزهای پنجشنبه و جمعه بارش در شمال غرب از شدت بیشتری برخوردار است؛ روزهای جمعه تا یکشنبه نیز کاهش نسبی دما و وزش باد و تشدید بارش در استان‌های ساحلی خزر پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان‌های کرمان، هرمزگان، شمال فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب سیستان و بلوچستان و روز جمعه در ارتفاعات و هرمزگان رگبار رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

در پنج روز آینده شرق دریای عمان و روزهای جمعه و شنبه دریای خزر مواج خواهد بود. همچنین در روزهای پنجشنبه تا شنبه هفته آینده در شمال شرق و شرق دامنه‌های شرقی البرز در بعضی ساعات وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر