کد مطلب: 151684
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: نظارت دقیق و مستمر بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های مرزی به جد صورت می‌گیرد.
 

به گزارش ایران خبر، بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار  احمدعلی گودرزی در جمع معاونان ستادی مرزبانی ناجا با اشاره به کیفی سازی ماموریت ها در برقراری امنیت مطلوب در مرزها، گفت: ترقی، پیشرفت، پویایی و شادابی در مرزبانی نیروی انتظامی با تفکر انقلابی و روحیه جهادی همرزمانم در مرزهای ایران اسلامی شکل یافته و باعث امنیت مطلوب در سرحدات کشور شده است.

وی افزود: مرزبانان نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با ناهنجاری های مرزی و اجتماعی می توانند یک نیروی اثر گذار در تامین امنیت کشور باشند.

سردار گودرزی با اشاره به نامگذاری سال 99 " جهش تولید " از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: مرزبانان در تحقق شعار سال، با جدیت در برخورد با قاچاقچیان اهتمام داشته و در این راستا اقدامات قابل توجهی در مرزها به سرانجام رسیده است.

وی با اشاره به آسیب‌های قاچاق کالا بر اقتصاد کشور بیان کرد: پدیده شوم قاچاق از مهم‌ترین عوامل برهم زننده امنیت اقتصادی کشور است و موجب افزایش بیکاری در بین هموطنان می‌شود.

سردار گودرزی با اشاره به بازدید از یگان‌های مرزی استان‌های سیستان بلوچستان، هرمزگان و خوزستان گفت: همرزمانم در گرمای بالای 50 درجه در مرزهای جنوب و جنوب شرق کشور با روحیه ایثارگری و بدون ادعا از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع و پاسداری می‌کنند و اجازه تعدی به دشمنان در مرزها را نخواهند داد.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ ماسک زدن در بین مردم خاطر نشان کرد: نظارت دقیق و مستمر بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های مرزی در دستور کار قرار دارد و حفظ ایمنی همرزمانم در مرزها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

منبع : خبرگزاری ايسنا