رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا:

افزایش ۲.۸ درصدی تردد/ ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران

کد مطلب: 151827
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد و از افزایش ۲.۸ درصدی تردد در محورهای برون شهری خبرداد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: تردد در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت روان گزارش شده است.به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.
وی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها، تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج و کرج-تهران حد فاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک سنگین و در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس، نیمه سنگین گزارش شده است.
سرهنگ رحمانی گفت: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، طی شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل ۲.۸ درصد افزایش تردد داشته‌ایم که بیشترین تردد در ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد در ساعات ۴ الی ۵ صبح انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در آزادراه کرج- تهران با تردد ۱۴۸ هزار و ۶۶ وسیله نقلیه، آزادراه قزوین – کرج با تردد ۱۳۲ هزار و ۹۳ وسیله نقلیه و آزادراه کرج- قزوین با تردد ۱۳۰ هزار و ۷۶۴ وسیله نقلیه محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
 
منبع : خبرگزاری مهر