کد مطلب: 152257
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۸
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس به کرج و باند برگشت آزادراه تهران-شمال از ساعت ۱۸ تا ۲۴ فردا یک طرفه است.
 

به گزارش ایران خبر، مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی فردا جمعه ۱۰ مرداد ماه را اعلام کرد.

سواری (محور کندوان)

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

سواری (محور هراز)

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

تبصره: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کأن لم یکن تلقی می‌شود.

نقلیه سنگین (محور کندوان)

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

نقلیه سنگین (محور هراز)

الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از محور هراز ممنوع است.

منبع : خبرگزاری مهر