کد مطلب: 152885
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۵
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه رؤسای قوه قضائیه و مقننه به رهبر معظم انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه رؤسای قوه قضائیه و مقننه به رهبر معظم انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس خبر داد.
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه محمدباقر قالیباف و آیت‌الله رئیسی رؤسای قوای مقننه و قضائیه به رهبر معظم انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس، خبر داد.

وی افزود: دولت در جلسه سران قوا موضوع فروش اوراق سلف نفتی را به‌گونه‌ای دیگر مطرح کرده است و در اجرا به‌شیوه‌ای دیگر اجرا می‌کند، پس از اینکه اجرای این طرح به‌صورت کتبی برای مجلس و قوه قضائیه ابلاغ شد، هم مجلس و هم قوه قضائیه مخالفت خودشان را با این موضوع کتباً برای رهبر معظم انقلاب نوشتند که "آنچه در جلسه سران قوا صحبت شده و آنچه به‌صورت کتبی ابلاغ شده با هم متفاوت است، لذا ما مخالف آن هستیم."
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس درباره بررسی موضوع فروش اوراق سلف نفتی، اظهار داشت: اکثر نمایندگان در این جلسه با این موضوع مخالفت داشته معتقد بودند که دولت با این‌کار به‌دنبال به‌جای گذاشتن زمینِ سوخته برای دولت بعدی است.
منبع : خبرگزاری تسنیم