کد مطلب: 153694
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۸
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
 

به گزارش ایران خبر، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

۱- تردد موتورسیکلت

از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۶/۱۹ الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۶/۲۲ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره– تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲- محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۱ روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ الی ساعت ۲ روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵ و ۹۹/۰۵/۱۶ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

۳- محور هراز

الف - تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می‌باشد.

ب - تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۶/۱۹ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۰ و ۹۹/۶/۲۱ از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ج- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز در صورت اعلام مأموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه می‌باشد.

تبصره:

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌گردد.

منبع : خبرگزاری مهر