کد مطلب: 153733
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۹ اعلام کرد که اخذ رأی برای مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در۱۰حوزه انتخابیه و در تمامی شعب از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور آغاز می گردد.
 

به گزارش ایران خبر، بر اساس اطلاعیه شماره ۳۹ ستاد انتخابات کشور؛ اخذ رأی برای مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درحوزه های انتخابیه «لنجان»، «سمیرم»، «کرج، اشتهارد و فردیس»، «دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره»، «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون»، «زنجان و طارم»، «بیجار»، «کرمانشاه»، «اسلام آباد غرب و دالاهو» و «کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان» در تمامی شعب از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور آغاز می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن کامل اطلاعیه شماره ۳۹ ستاد انتخابات کشور بدین شرح است:

به آگاهی می رساند اخذ رأی برای مرحله  دوم انتخابات یازدهمین  دوره مجلس شورای اسلامی درحوزه های انتخابیه «لنجان»، «سمیرم»، «کرج، اشتهارد و فردیس»، «دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره»، «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون»، «زنجان و طارم»، «بیجار»، «کرمانشاه»، «اسلام آباد غرب و دالاهو» و «کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان»  در تمامی شعب  از ساعت ۸ صبح آغاز می گردد.

لازم به ذکر است همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی، ماسک، خودکار شخصی و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام مراجعه به شعب اخذ رای ضروری است.

منبع : خبرگزاری ايسنا