کد مطلب: 153767
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷
رئیس‌جمهور گفت: برخی موسسات آمریکایی گفته‌اند ما انقدر فشار و تحریم ایجاد کردیم تا در ایام کرونا، کمبودهای درمانی و اقتصادی باعث شود مردم ایران به خیابان‌ها بریزند.
 

به گزارش ایران خبر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها فقط منحصر به اموزش حضوری نیست، اظهار کرد: خانواده‌ها در برابر شبهه افکنی‌ها تسلیم نشوند و بدانند وزارت بهداشت، آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را بکار می‌گیرند تا نوجوانان و جوانان ما در یک محیط سالم درس خود را ادامه دهند. فقط بحث آموزش نیست، مهمتر از آموزش بُعد پرورشی است.

روحانی افزود: کشور به مساله آینده جوانان توجه دارد. برخی مثل کانال‌های ضد ایرانی ناراحت و عصبانی هستند که چرا همه چیز در کرونا به روال درست خود پیش می‌رود. اخیرا وزارت اطلاعات گزارشی از موسساتی در آمریکا داده است که چقدر عصبانی هستند، از اینکه ایران در حال تحریم و فشار چطور هم مغازه هایش باز است و هم مردم به راحتی رفت و آمد می کنند. این موسسات گفته‌اند ما انقدر فشار و تحریم ایجاد کردیم تا در ایام کرونا، کمبودهای درمانی و اقتصادی باعث شود مردم ایران به خیابان‌ها بریزند اما این مساله موجب تشکر از دولت شده است.

ادامه دارد ...

منبع : خبرگزاری مهر