کد مطلب: 153898
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۵
فرهاد طهماسبی عملکرد قوه قضاییه را در پرونده نوید افکاری قاطع و عادلانه دانست و گفت: فکار عمومی و آن‌هایی که غیر سیاسی و منصفانه به موضوع نگاه می‌کنند اقدام قوه قضاییه را تایید خواهند کرد.
 
به گزارش ایران خبر، فرهاد طهماسبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای حکم پرونده نوید افکاری از سوی قوه قضائیه، گفت: قوه قضائیه در این پرونده بسیار قاطع، قانونی و عادلانه عمل کرد و آنچه که انتظار جامعه از قوه قضائیه بود انجام گرفت.

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رسانه‌های غربی در صدد سیاسی کردن پرونده نوید افکاری هستند، ادامه داد: این اقدامات از سوی رسانه‌های غربی شیطنت آمیز است؛ از سویی دیگر غربی‌ها عملکرد زشت و قبیح خود را برای افکار عمومی و دنیا توجیه می‌کنند، اما رفتار و عملکرد مبتنی بر عدالت قوه قضائیه را تحت جوسازی قرار می‌دهند.

عضو فراکسیون حقوق بشر و حقوق شهروندی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این میان قوه قضائیه نباید به حواشی توجه کند و همچنان باید به کار خود ادامه دهد که البته همیشه همین بوده است؛ اگر قوه قضائیه بخواهد درگیر حواشی شود از مسیر عدالت خارج می‌شود.

طهماسبی تاکید کرد: سعی قوه قضائیه بر اجرای عدالت بوده است و بدون شک کسی که بی عدالتی و ظلم کرده مورد تعدی قوه قضائیه قرار می‌گیرد لذا شروع به جوسازی می‌کند.

وی ادامه داد: واقعیت آن است که افکار عمومی و آن‌هایی که غیر سیاسی و منصفانه به موضوع نگاه می‌کنند اقدام قوه قضائیه را تأیید خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری مهر