کد مطلب: 153917
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۹
قرعه‌کشی برای تعیین ۱۶ هزار برنده منتخب قرعه‌کشی سومین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده گروه صنعتی ایران‌خودرو از میان ۲.۵ میلیون نفر متقاضی، در حضور نهادهای نظارتی انجام شد. منتخبان تا ۲۷ شهریور ماه برای واریز وجه و نهایی کردن ثبت‌نام خود فرصت دارند.
 
به گزارش ایران خبر، به گزاشر ایسنا، صبح امروز (دوشنبه) مراسم قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو برگزار شد. ثبت‌نام این دوره از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و قیمت قطعی، از روز پنجشنبه هفته گذشته (۲۰ شهریورماه) با عرضه پنج محصول سمند LX، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۶ صندوقدار و پژو ۴۰۵ SLX آغاز و تا روز گذشته (۲۳ شهریورماه) ادامه داشت.

 در این طرح بیش از ۲.۵ میلیون نفر ثبت نام کرده‌ بودند که بر اساس اعلام مسئولان ایران‌خودرو، شانس انتخاب شدن در این طرح ۱۰۸ به ۱ بوده است.

بر اساس آمار از میان مجموع دو میلیون و ۵۱۸ و ۸۵۹ نفر شرکت کننده دارای شرایط و احراز هویت شده، ۴۸۶ هزار و ۴۰۵ نفر برای خودروی پژو ۴۰۵ GLX با ظرفیت ۳۰۰۰ دستگاه، ۵۷۸ هزار و ۷۱۷ نفر برای پژو ۲۰۶ تیب ۵ با ظرفیت ۳۰۰۰ دستگاه، ۵۴۷ هزار و ۸۷ نفر برای خودروی پژو ۲۰۶ صندوقدار با ظرفیت ۲۵۰۰ دستگاه،  ۶۳۵ هزار و ۴۹۶ نفر برای محصول پژو پارس سال با ظرفیت ۴۰۰۰ دستگاه و در نهایت ۲۷۱ هزار و ۱۵۴ نفر برای خودروی سمند LX با ظرفیت تحویل ۳۵۰۰ دستگاه ثبت‌نام کرده بودند.

از این تعداد، ۱۶ هزار نفر براساس ظرفیت هر خودرو، برای ثبت‌نام قطعی و با قرعه‌کشی انتخاب شدند. ۵۰ درصد نیز به عنوان افراد ذخیره درنظر گرفته شده‌ تا در صورت عدم واریز وجه منتخبان در مدت زمان تعیین شده (تا پنج‌شنبه هفته جاری، ۲۷ شهریورماه)، افراد از لیست ذخیره جایگزین شوند. 

اسامی نفرات برگزیده علاوه براینکه پس از تایید نهادهای ناظر، در اسرع وقت در سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت، از طریق پیامک به برگزیدگان نیز  اعلام خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ايسنا