کد مطلب: 153969
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۲
ساری- رئیس پلیس راه مازندران، وضعیت ترافیک در جاده های استان از جمله هراز را عادی و روان اعلام کرد و گفت: جاده های چالوس و هراز در صورت نیاز و بار سنگین ترافیک یک طرفه می شود.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هم اکنون آمد و شد خودروها در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان و در جاده کندوان در برخی نقاط مقطعی پرحجم و نیمه سنگین است، به اعمال محدودیت ترافیکی برای تسهیل در عبور و مرور خودروها در جاده‌های استان اشاره کرد و افزود: از ساعت ۶ صبح جمعه آمد وشد انواع وسایل سنگین شامل کامیون، کامیونت، تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در جاده هراز ممنوع شد و این ممنوعیت تا ساعت ۲ بامداد شنبه ادامه دارد.

وی گفت: رفت و آمد تریلر از ساعت ۸ صبح امروز از جاده سوادکوه ممنوع شده است و این ممنوعیت نیز تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

سرهنگ قدمی افزود: جاده‌های چالوس و هراز به ترتیب از ساعت‌های ۱۸و۱۹ امروز تا ۲ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به کرج و آزادراه تهران- شمال و از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود و این محدودیت ترافیکی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه نیز اعمال می‌شود.

وی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سفرهای غیر ضرور- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

منبع : خبرگزاری مهر