کد مطلب: 154301
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۲
رئیس کلانتری ۲۱۱ قلعه نو، از کشف ۲۵۰ هزار شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته در جنوب تهران خبر داد. 
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمود منیر پیراقوام در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: پنجم شهریور ۹۹ از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خبری مبنی بر اینکه فردی در روستای گل تپه کویر شامپوهای تاریخ گذشته را پس از لیبل زنی و تغییر تاریخ آن در بازار مصرف توزیع می کند، تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه محل اعلامی و هویت این فرد شناسایی شد و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

پیراقوام گفت: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و ماموران در تحقیقات پلیسی به دست آوردند که مالک کارگاه مقدار زیادی شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته از سطح شهر جمع آوری کرده و سپس با تاریخ گذاری آنها را به عنوان کالای سالم به بازار مصرف به قیمت و ارزش واقعی توزیع می کند.

کلانتر محله قلعه نو افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی انعکاس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: باهماهنگی های قضائی تیم عملیات کلانتری در ششم مهرماه به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری وی موفق شدند ۲۵۰ هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته با مارک و برند های مشهور کشف کنند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع : خبرگزاری مهر