کد مطلب: 154884
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی در پایتخت از برخورد با موارد نقض مقررات از سوی صنوف خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه با تصمیم ستاد مقابله با کرونا دراستان تهران تمام محدودیت‌های ابلاغی در هفته گذشته از روز یکشنبه ۲۷ مهر تا پایان هفته ‌ادامه خواهد داشت، گفت: در همین راستا همانطور که اعلام شده برگزاری کلاس‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها و سایر آموزشگاه‌ها به شکل غیر حضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها و فعالیت باشگاه‌های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه‌ها و چایخانه‌ها، باغ وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی  و همچنین سالن‌های سینما و تئاتر و ... همچنین  ادامه خواهد داشت.

مرادی با اشاره به گشت‌های پلیس و همکاری صنوف در گشت زنی اظهار کرد: لازم است تمامی صنوف مقررات و پروتکل‌ها را رعایت کنند و در صورت عدم توجه به مقررات و مشاهده گشت‌های پلیس با گزارش صنوف با موارد تخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با هشدار به صنوفی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند، گفت: مردم هم می‌توانند در صورت مشاهده صنوفی که پروتکل‌ها و مقررات بهداشتی در آن رعایت نشده یا برخلاف مصوبه ستاد مقابله با کرونا فعال هستند، موضوع را به پلیس گزارش دهند.

وی با بیان اینکه بسیاری از صنوف مقررات ابلاغی را رعایت کرده و همکاری خوبی با پلیس و ستاد مقابله با کرونا دارند، گفت: عمده موارد نقض پروتکل‌ها و مقررات نیز متاسفانه از سوی صنوفی بوده که فاقد جواز کسب بودند که با این موارد نیز برخورد شده است.

منبع : خبرگزاری ايسنا