کد مطلب: 155198
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:«نزاجا» برای بازسازی ادوات خود تمام قابلیت‌ها را پای‌کار آورده است تا فرمایشات فرمانده معظم کل قوا را محقق کند.
 

به گزارش ایران خبر، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز(چهارشنبه) در مراسم باز تولید و تولید تعدادی از ادوات این نیرو که با حضور فرمانده کل ارتش و معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء برگزار شد،گفت: نیروی زمینی ‌ارتش به عنوان قدرت نخست زرهی منطقه برای انتقال سریع تانک و سکوهای آتش خود نیازمند انواع کشنده های سنگین و فوق سنگین راهبردی است.

وی افزود: تولید این ‌کشنده های استراتژیک، سابق بر این در دستان قدرت های بزرگ بود که بواسطه تحریم ها ما را از داشتن آنها محروم کرده بودند به همین جهت بواسطه فرمایشات فرمانده معظم‌کل قوا مبنی بر روی پای خود ایستادن با نگاه به داخل، این موضوع را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دادیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نیروی‌زمینی ارتش برای بازسازی ادوات خود تمام قابلیت ها را پای‌کار آورده است تا فرمایشات فرمانده معظم کل قوا را محقق کند، افزود: امروز با پشت سر گذاشتن تحریم های ظالمانه و تبدیل آن به فرصت تاریخی و با تکرار شعار همیشگی «مرگ برآمریکا» و بانیان‌ تحریم، تعداد ۱۹۵ دستگاه انوع کشنده های راهبردی سنگین‌ و فوق سنگین را در کلاس کیان، ذوالفقار و نصر به ناوگان نیروی زمینی ارتش ملحق می کنیم.

امیر حیدری گفت: البته نزاجا در پشتیبانی های خود ۳۵۴ تریلر تانک‌بر بازسازی کرده و ۴۳ تریلر تانک‌بر نیز تولید کرده است.

منبع : خبرگزاری مهر