کد مطلب: 158016
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۷
بیش از ۱۰هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا اعلام کردند.
 
به گزارش ایران خبر، بیش از ۱۰هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا اعلام و تاکید کردند: ورود واکسن کرونا با هدف تکمیل شدن پروژه‌‌های تحقیقاتی بیگانگان را ننگی تاریخی می‌‌دانیم.
 بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت‌‌های پرستاری اعلام کردند.
در متنی که به امضای این پرستاران رسیده آمده است:
"ما پرستاران نه تنها از مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب در زمینه واکسن کرونا و نیز مسائل اساسی حوزه پرستاری و زیربناهای عظیم نظام سلامت حمایت می‌‌کنیم بلکه خود را مجری، مدافع و عامل به فرامین و منویات رهبر عزیزمان می‌‌دانیم و می‌‌دانیم که واکسن به طور عام عامل پیشگیری است اما واکسن داخلی کرونا دراین شرایط عامل «افتخار و اقتدارملی و عامل تضمین سلامت آحاد ملت و به ویژه نیروی انسانی در نظام سلامت» است.
مواضع حکیمانه؛ دلسوزی و توجه ویژه رهبری معظم انقلاب به دانشمندان تولید واکسن؛ سلامت تضمین شده آحاد مردم و توجه و تاکید ایشان به رسیدگی تخصصی به تعداد و شرایط سرمایه انسانی در حوزه مراقبتهای پرستاری؛ عامل اصلی پیشران، پیش برنده و «موتور محرکه قدرت ما می‌‌توانیم» است.
با تمام وجود به معظم له و مواضع حکیمانه ایشان افتخار و حمایت می‌‌کنیم و به خود و آحاد ملت عزیز ایران برای داشتن چنین رهبر دلسوز، زمان شناس و مقتدری تبریک می‌‌گوییم.
همانطور که بارها گفته‌‌ایم، ما پرستاران و امضاء کنندگان این پویش در خط مقدم مبارزه با کرونا هم به عنوان خاکریز دفاع از سلامت مردم و هم به عنوان مجاهدین لبه جلویی میدان نبرد؛ محافظت از حیات و سلامت مردم را با تمام وجود به گونه‌‌ای به عهده می‌‌گیریم تا همکاران عزیزمان در حوزه ساخت واکسن داخلی به موفقیت کامل و تضمین شده برسند و نیز مسئولان حوزه تامین واکسن از سایر کشورها به مطمئن‌‌ترین و بهترین آنها دست یابند.
بی شک برای ما که یک سال است در جبهه مبارزه با کرونا جان خویشتن را سر دست گرفته‌‌ایم، ورود واکسن به کشور را با هدف تکمیل شدن پروژه‌‌های تحقیقاتی بیگانگان؛ ننگی تاریخی می‌‌دانیم و از همه مسئولان می‌‌خواهیم جان یکایک مردم عزیز را مثل جان خود و اعضای خانواده خود بدانند و تا به بهترین محصولات؛ دست نیافته اند اجازه ورود ندهند.
همچنین از آنجا که در فصل بودجه هستیم، از مجلس انقلابی و محترم انتظار می‌‌رود برای یکایک مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخارآفرین رهبری معظم انقلاب تا آنجا که نیاز به پشتوانه محکم؛ بودجه و امکانات اجرایی دارد، از هیچ کمکی فروگذار نکرده و برای هر کدام از منویات معظم له اعتبارات لازم را در بودجه 1400 پیش بینی کنند و دولت محترم نیز در اجرای آنها لحظه‌‌ای تردید و تعلل به خود راه ندهد تا به فضل و رحمت الهی با رسیدن به حاصل دستاوردهای داخلی میهن اسلامی مان چشم مان فقط به فکر؛ مغز و سرپنجه افتخار آفرین و عملکرد جوان ایرانی باشد، نه به خارج ازمرزها.
ما تمامی اعضای شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور نیز با حضور در این پویش عظیم از تمامی پرستاران عزیزی که به آن پیوسته‌‌اند تشکر و قدردانی می‌‌کنیم و مطمئنیم اگر فرصت بیشتری در اختیار پرستاران عزیز می‌‌گذاشتیم آمار پیوستن به این پویش بسیار فراتر از امروز می‌‌رفت.
از خداوند منان سلامتی و توفیق رهبرعزیز؛ ملت سربلند و دانشمندان توانمند ایران اسلامی عزیز را خواستاریم."
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان