کد مطلب: 159645
 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳
شهردار تهران گفت: در نیمه اول سال آینده سهام دو موسسه وابسته به شهرداری به بورس ارائه خواهد شد.
 

به گزارش ایران خبر، پیروز حناچی در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: سازمان میادین نمره قابل قبولی از مردم دریافت کرده است. یکی از ویژگی‌های این سازمان ارائه خدمات قابل قبول با قیمت ثابت در تمام سطح شهر است و این بخشی از شعار شهری برای همه است.

شهردار تهران تصریح کرد: ما در این دوره در تلاشیم که دو موسسه وابسته به شهرداری را به بورس واگذار کنیم. یکی از راه‌های اصلاح ساختار و رویه‌ها، استفاده از بازار بورس است که از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد و در نیمه اول سال آینده نیز سهام این دو سازمان به بورس ارائه خواهد شد.

وی گفت: ما بیش از یک میلیون مراجعه و خرید از بازارهای میوه و تره بار شهرداری در سطح شهر داریم. در این دوره ۷۴ بازار را تاسیس کردیم که تا پایان سال ۹۹ نیز ۵۴ بازار نوسازی خواهند شد. به علاوه مانند باقی فضاهای عمومی شهری نیز مناسب سازی این فضاها انجام شده است.

شهردار تهران عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰ نیز از ۲۴۵ بازار به ۲۷۰ میدان خواهیم رسید در ۱۰۴ میدان نیز مناسب سازی انجام شده است.

وی تاکید کرد: اقلام توزیعی در میادین نیز با قیمت‌های سطح شهر ۳۲ تا ۴۷ درصد تفاوت قیمت دارد. با همکاری وزارت کشاورزی نیز توزیع اقلام پروتئینی نیز افزایش خواهد یافت.

منبع : خبرگزاری مهر