کد مطلب: 164008
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخریت وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران، در روز شنبه دوم مرداد ماه ۱۴۰۰ را تشریح کرد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز شنبه دوم مرداد ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود.

سرهنگ رنجبر افزود: ترافیک در بزرگراه‌های حکیم، آزادراه تهران کرج، شیخ فضل الله، صیاد شیرازی، بزرگراه امام علی (ع)، خیابان آزادی، خیابان امامت، خیابان جانبازان و در کل در اکثر معابر و بزرگراه‌های شهر تهران بار ترافیکی روان و بدون مشکلی داریم.

وی گفت: امروز شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم.

سرهنگ رنجبر به عابرین توصیه کرد با توجه به خلوتی معابر و احتمال افزایش سرعت برخی رانندگان از تردد در سطح و عرض راه جدا خودداری نموده و همیشه و همواره از پل‌های عابر پیاده جهت تردد استفاده نمایند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر تهران نباشیم.

وی از شهروندان خواست با توجه به تعطیلی شش روزه شهر تهران و با توجه به وضعیت کرونایی از ترددهای غیر ضرور در معابر جدا خودداری نمایند.

منبع : خبرگزاری مهر