کد مطلب: 91278
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱
در واکنش به این احتمال که زن مورد بحث گروگان داعشیان باشد به هر حال ممکن است این فرضیه در مورد اینکه او گروگان باشد هم درست باشد اما هنوز معلوم نیست ماجرا از چه قرار بوده است و حال آنکه اطلاعات مان کافی نیست.
زن داعشی در میان تروریستهای حمله کننده به مجلس کجاست؟
 
به گزارش ایران خبر، یک زن در میان تروریست ها , زن داعشی همراه تروریست های تهران به نقطه کور ماجرای حمله تروریستی داعش تبدیل شده است.در فیلم داعش از حمله تروریستی تهران، ناگهان دست یک زن وارد کادر می شود،زنی که دیگر هیچ اثری از او نیست. هویت این زن داعشی که دیگر اثری از او نیست، سوالی است که در ذهن خیلی ها می چرخد این روزها! محمدقسیم عثمانی، نماینده مردم بوکان گفت: با وجود تمامی اقدامات مثبت سیستم امنیتی و انتظامی و نظامی کشورمان در مرزها و حتی خارج از مرزهای کشور، آنچه مسلم است این چند تروریست یک گونی اسلحه وارد مجلس کرده‌اند. حتی همین که این مقدار اسلحه را تا محل ورود به مجلس و گیت ورودی رسانده‌اند نیز قایل قبول نیست؛ بلکه باید پیش از آنکه به این مرحله برسیم، باید با آنها برخورد می‌شد.

(درباره اطلاعات ضد و نقیض و روایت‌های متعدد در باره نحوه ورود، تعداد تروریست ها و حتی جنسیت آنها)
تروریست ها سه نفر بوده‌اند که به صورت مسلح وارد مجلس شده اند و با این حال وقتی در طبقات دفتر مراجعات مردمی اقدام به فیلمبرداری و انتشار ویدئو کرده‌اند، دست یک زن وارد کادر می شود که هنوز هویت او مشخص نشده است.
(در واکنش به این احتمال که زن مورد بحث گروگان داعشیان باشد) به هر حال ممکن است این فرضیه در مورد اینکه او گروگان باشد هم درست باشد اما هنوز معلوم نیست ماجرا از چه قرار بوده است و حال آنکه اطلاعات مان کافی نیست.
عضو فراکسیون امید مجلس دهم درباره اطلاعات ضد و نقیض و روایت‌های متعدد در باره نحوه ورود،
تعداد تروریست ها و جتی جنسیت آنها گفت: تروریست ها سه نفر بوده‌اند که به صورت مسلح وارد مجلس شده اند
و با این حال وقتی در طبقات دفتر مراجعات مردمی اقدام به فیلمبرداری و انتشار ویدئو کرده‌اند، دست یک زن وارد کادر می شود که هنوز هویت او مشخص نشده است.
زن مورد بحث گروگان داعشیان
نماینده بوکان در محلس که یکی از پنج نماینده سخنران در جلسه غیرعلنی  بود، در واکنش به این احتمال که زن مورد بحث گروگان داعشیان باشد، گفت:
به هر حال ممکن است این فرضیه در مورد اینکه او گروگان باشد هم درست باشد اما هنوز معلوم نیست ماجرا از چه قرار بوده است و حال آنکه اطلاعات مان کافی نیست. او گفت:
آنچه مسلم است این تیم فرماندهی و پشتیانی می‌شدند اما تا جایی که بنده اطلاع دارم، هنوز تیم پشتیبان
و فرماندهی این گروه تروریستی پیدا و دستگیر نشده است.
منبع : خبر آنلاین